Názorný příklad

Následující stránku přečtete za 4 minuty

Přidejte zaměstnance
1/4

Začněte registrací a přidejte zaměstnance

Pan Tomáš má kavárnu a pan Martin má vinárnu. Rádi by získali do svých podniků nové zákazníky, zároveň chtějí dát benefit svým zaměstnancům a tak si vytvořili profil v aplikaci Bynaps.cz. Rozposlali odkazy svým zaměstnancům a ti se do aplikace také přihlásili.

Vytvořte vouchery
2/4

Následně vytvoříte vouchery k sobě do podniku

Pan Tomáš (kavárník) vytvořil v aplikaci Bynaps.cz virtuální vouchery do jeho kavárny v celkové hodnotě 1500 Kč. Také pan Martin (vinař) vytvořil virtuální vouchery v celkové hodnotě 1500 Kč.

To stejné v Bynaps.cz udělají i ostatní podnikatelé z jednoho města a vloží tak vouchery na tržiště v aplikaci, kde je uvidí všichni ostatní zaměstnanci.

Rozdělte kredit zaměstnancům
3/4

Ve stejnou chvíli přerozdělíte kredit zaměstnacům

Jakmile Pan Tomáš (kavárník) vytvoří vouchery, rozdělí mezi své zaměstnance kredit ve stejné hodnotě. Zuzce dá 500 kreditů, Terce dá 500 kreditů a Matějovi dá také 500 Kč, celkem 1500 Kč (stejná hodnota jako hodnota voucherů).

Také pan Martin (vinař) rozdělí kredit mezi své zaměstnance.

Stejně tak rozdělí kredit i každý jiný podnikatel v aplikaci Bynaps.cz.

Spokojení zaměstnanci
4/4

Vaši zaměstnanci uplatní kredit a vy vydáte zboží

Zuzka a Matěj (od kavárny) se rozhodnou, že by si rádi někam večer vyšli. Mrknou do aplikace Bynaps.cz a tam najdou Vinárnu pana Martina. Zuzka si za 200 kreditů vymění voucher v hodnotě 200 Kč, to stejné udělá Matěj. Navštíví Vinárnu, objeví ji a zjistí, že se jim moc líbí. Oběma zbyde ještě kredit 300 Kč (dostali 500 kredit od šéfa a 200 kreditu dali za víno). Ten si nechají na objevení jiného podniku.

Z voucherů pana vinaře Martina ubylo 400 Kč, zbývaji tedy ještě vouchery v hodnotě 1100 Kč, které můžou využít jiní zaměstnanci. (Na začátku vytvořil 1500 - 200 za Zuzku a 200 za Matěje = 1100 Kč)

Projekt BYNAPS je autorským dílem podle zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském