Jaký typ firem se nejlépe hodí na Bynaps?

Aplikace Bynaps je vhodná pro všechny firmy, avšak všechny podniky rozdělujeme do dvou skupin:

 1. B2C podniky – to jsou podniky, které lze navštěvovat pravidelně, a to ať denně, týdně, měsíčně či v jinak dlouhých intervalech.

  Například restaurace, kosmetika, fitness centra, wellness, prodejny knih, oblečení apod.

  Tyto podniky nabízí vouchery do svých podniků, které jim přivedou nové zákazníky a za to dostávají kredit pro své zaměstnance. Zaměstnanci vymění kredit za vouchery do ostatních podniků.

 2. B2B firmy – To jsou všechny ostatní firmy, které se nenavštěvují pravidelně. Například pojišťovny, banky, architektonické kanceláře, státní instituce apod.

  Tyto firmy nemůžou ostatním zaměstnancům nabídnout vouchery, avšak svým zaměstnancům můžou koupit kredit. Kredit si za peníze firmy koupí, zaměstnanci kredit vymění za vouchery, přijdou do podniku, dostanou produkt či službu, a aplikace Bynaps podnikům, které byly využity, odešle finanční částku v poměru 1:1 zcela bez plateb firmě Bynaps, pouze snížené o poplatek platební bráně (cca 1,5%).

  K čemu to je?

  Podniky získají díky aplikaci nové zákazníky, jelikož je prostřednictví aplikace objeví a zaměstnavatelé, kteří ocenili zaměstnance kreditem v Bynaps ušetří na daních. Opět situace win:win.

Projekt BYNAPS je autorským dílem podle zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském