V čem je Bynaps lepší než slevové portály, stravenky, či jiné benefitní systémy?

Slevové portály

Na slevových portálech se ve většině případů vyskutují tzv. "Lovci slev". Ti nakupují pouze zlevněné zboží. Navíc tyto portály neslouží pro odměňování zaměstnanců - cokoliv na nich musíte koupit. Podniky jako Vy na slevových portálech nevydělávají, své zboží či službu musí prodat se slevou a navíc si portál účtuje vysoké poplatky v % z prodaného produktu. Naopak Bynaps vám přináší nové zákazníky, odměňuje zaměstnance a to nyní zdarma a bez poplatků.

V systému Bynaps jsou všem zaměstnancům přidělovány kredity ve formě Kč. Zaměstnanci mají účet podobný internetovému bankovnictví, kde si kredity vyměňují za návštěvy do různých lokálních podniků. Vyskytuje se zde celý průřez produktů a služeb.

Stravenky

Stravenky vám nepřináší nové zákazníky. Výrobci stravenek si účtují poplatky. Naopak Bynaps vám přináší nové zákazníky a nyní je bez poplatků.

Jiné benefitní systémy

Ostatní benefitní systémy slouží pouze pro jeden typ podniků a to je sport, případně zdraví a vzdělávání. Účtují si poplatky. Naopak Bynaps je pro všechny typy podniků a nyní je bez poplatků.

Výhody oproti ostatním službám

Ve všech zmíněných benefitních službách musíte nejdříve vytvořit zisk a tímto ziskem nabijete kredit (koupíte stravenky) pro své zaměstnance.

Bynaps je mnohonásobně výhodnější. Váš zisk z podnikání si můžete nechat. Kredit pro své zaměstnance v Bynaps tvoříte tak, že „slíbíte“ vydání svého zboží, když k vám přijde zákazník s voucherem (vytvoříte vouchery k sobě do podniku a ve stejné hodnotě rozdělíte kredity svým zaměstnancům).

Váš zaměstnanec dostane plnohodnotný kredit, za který si může vyzkoušet okolní lokální podniky a vy vydáte své zboží/služby v ceně nákladů. 

Projekt BYNAPS je autorským dílem podle zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském